Opět pondělí

13. září 2010 v 15:07 | Becky |  my diary
thin
Jako každé pondělí i dnes mně to čekalo. Škola. Kupodivu to dnes uběhlo rychle a já jsem zjistila že pondělky jsou fajn. A navíc chápu chemii a to je ůspěch. Takže je dokonce možné že nepropadnu. Juchů. Jenže to má  háček.
Budou nám měnit rozvrhy. Škola se rozhodla že je ta krize a tak propouští poměrně dost učitelů. A jedna paní učitelka kterou máme všichni rádi asi taky odejde. Je to škoda. A ještě jeden poznatek, naše škola je prostě moc malá. Takže o přestávkách jsou na chodbě u schodů davy lidí a mačkanice, prostě se tam stojí a čeká až se uvolní místo. Dokonalé, fakt. 
Všichni učitelé ve škole pořád mluví o maturitě, ale na to ještě přeci času dost. Jsem na začátku druháku a slyším pořád jenom maturita, maturita. A jestli je účel abych se bála už taď tak se to splnilo. Ale zase si říkám, nejsem na tom nejhůř a udělali to i hloupější tak proč ne já. Jenže jak se znám tak to všechno v minutě zapomenu a bude konec. Ale jak jsem říkala, je to daleko.

V poslední době mně pořád bolí hlava, asi bych měla jít k doktorovi, jenže se mi nechce dávat 30 korun :) aby mi řekl že to nic není. Takže to prozatím jistí paralen a dál uvidíme.
Jsem u babičky a ona právě křičí z okna na sousedku že umívá okna a že to nebude dělat moc ale že musí dát nové záclony.  Nedovedu si sebe představit tak za 50 let. Brr. Hrozná představa.

No pro dnešek by to snad stačilo a já si jdu uvařit kafíčko, nohy dám nahoru a budu relaxovat :)
 


Komentáře

1 Nadia | Web | 13. září 2010 v 15:14 | Reagovat

nj pondelky nie su až take hrozne..ale najhoršie ked si uvedomiš že maš pred sebou 5 dni prace or školy..určite neprepadneš..budem držať palce :o) a aj nam stale hučali do hlavy o mature ale poviem ti že sa fakt nemaš čoho bať..učitelia hrozne prehanaju aby ste sa učili..nj o 50 rokov :D ktovie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.